آیا شما نیاز به مشاوره دارید؟

در باره ما

بارت با ما

درباره شرکت باربری بارت با ما بیشتر بدانید 


شرکت باربری بارت با ما متخصص حمل بار و حمل اثاثیه منزل در استان تهران می باشد این شرکت خدمات تخصصی بسته بندی و حمل بار را در استان تهران ارائه می دهد.
اهمیت حمل و نقل در پیشرفت اقتصاد یک جامعه بر کسی پوشیده نیست، اما نحوه صحیح انجام گیری آن بسیار مهم است. شرکت‌های زیادی هستند که خدمات باربری جاده‌ای را ارائه می‌دهند، اما شرایط همه آن‌ها یکسان نیست. بارت با ما یکی از شرکت‌های با سابقه در انجام امور باربری است که اساس کار خود را در جلب رضایت ارباب رجوع قرار داده است. این شرکت باربری در کنار رسالت خود که ارائه خدمات برتر به مشتریان است سعی دارد تا در پیش‌ برد اهداف شرکت‌های تولیدی در سرتاسر تهران نقش مهمی را داشته باشد؛ به این ترتیب که بارت با ما محصولات تولیدی آن‌ها را هم درون شهر تهران به بهترین شکل و کمترین زمان انجام می‌دهد و هم این‌که توانایی‌های لازم برای جابه‌جایی بار در تمام نقاط ایران را به بهترین شکل دارد

به غیر از این، یکی از اصلی‌ترین تخصص‌های بارت با ما ارائه خدمات باربری برای افرادی است که تصمیم به اسباب کشی منزل، شرکت و … را دارند. حمل و اسباب و اثاثیه یکی از مهم‌ترین بخش‌های باربری درون شهر است. نحوه صحیح حمل و نقل در بخش اسباب منزل باعث شده تا همگان در تهران بارت با ما را به عنوان یکی از برترین شرکت‌های باربری در زمینه اسباب کشی بدانند. خودروها و پرسنل بارت با ما به طور تخصصی در این زمینه آموزش‌های لازم را دیده‌اند و همچنین تجربه لازم برای اسباب کشی را هم دارند.
شرکت باربری بارت با ما خدمات فعال باربری را در استان تهران ارائه می دهد. این شرکت باربری با داشتن سابقه ای درخشان در امر اسباب کشی و حمل بار در استان تهران به صورت فعال آماده است به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در خدمت شما ساکنین استان تهران می باشد. این شرکت با داشتن ۱۰ سال سابقه از قدیم الیام تا به الان در خدمت شما بوده و خدمات تخصصی اسباب کشی را به شما ارائه می دهد. مجموعه بارت با ما با مسئولیت پذیری در قبال شما خود را موظف می داند که در خدمت شما باشد تا یک اسباب کشی حرفه ای را برای شما انجام دهد. این مجموعه با دارا بودن ۵۰ کامیون و نیسان و با پرسنلی بالغ ۲۰۰ نفر در خدمت شما عزیزان خواهد بود تا یک اسباب کشی رویایی و منظم را برای شما به عمل بیاورد.
ماموریت بارت با ما برای اسباب کشی
بارت با ما در مرحله اول اسباب کشی خدمات تخصصی مشاوره را در زمینه اسباب کشی به شما ارائه می دهد و شما را با روال کلی کار اسباب کشی آگاه می سازد و نرخ باربری را به شما اعلام کرده و بعد از توافق بین شما و بارت با ما خدمات تخصصی بسته بندی بار وارد کار شده و بسته بندی لوازم منزل شما را برایتان انجام خواهد داد ، بعد از انجام کار بسته بندی امور حمل و نقل را برای شما به عمل آورده و در نهایت خدمات تخصصی چیدمان وسایل منزل را برای اسباب کشی انجام خواهد داد ، این شرکت باربری با سابقه ای درخشان در زمینه اسباب کشی و باربری در تهران در کنار شما عزیزان خواهد بود ، کار را به کاردان بسپارید.
خدمات حمل بار مجموعه بارت با ما

۱. اسباب کشی منزل
همان‌طور که گفته شد یکی از تخصص‌های اصلی بارت با ما در باربری حمل اثاثیه منزل است. اما حمل بار از منزل به درون ماشین و حمل آن به مقصد مورد نظر نیاز به تجربه‌ و آموزش دارد که بارت با ما بهترین ماشین‌ها و پرسنل را برای جابه‌جایی اسباب منزل دارد. ارباب رجوع می‌تواند اطمینان داشته باشد، باری را که به بارت با ما سپرده است بدون هیچ گونه عیب و ایرادی در مقصد تحویل خواهد گرفت. بارت با ما در حمل اسباب منزل هیچ وقتی را تلف نمی‌کند و انجام همه امور مربوط به اسباب کشی را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان خود انجام می‌دهد.

۲. مشاوره در اسباب کشی
یکی از خدمات ویژه در شرکت باربری بارت با ما دادن مشاوره به مشتریان است. خدمتی که توانسته نظر مراجعه کننده‌ها را به خوبی جلب کند. اسباب کشی موضوعی است که شاید به دفعات رخ ندهد اما بالأخره در شهر بزرگی مانند تهران هر شهروندی با آن روبرو می‌شود. از همین رو بارت با ما با داشتن کارشناسان و مشاورین مجرب سعی کرده تا همه تجربه خود را در اختیار شما بگذارد. بعد از گرفتن این مشاوره‌ها مشتریان می‌توانند بهترین انتخاب برای حمل اسباب منزل را داشته باشند؛ تا هم در وقت صرفه‌جویی کنند و هم در هزینه‌های باربری اسباب کشی هزینه اضافی پرداخت نکند.

۳. بسته بندی اثاثیه منزل
یکی از کارهای وقت‌گیر در هنگام اسباب کشی، انجام دادن بسته بندی اثاثیه منزل است. در ضمن نحوه بسته بندی موضوعی است که برای صاحبان اثاثیه از اهمیت بالایی برخوردار است. وجود لوازم خانگی قیمتی یا اشیاء با ارزش باعث می‌شود که در موقع بسته بندی این لوازم افراد به خوبی دقت کامل را داشته باشند. بارت با ما در جهت ارائه بهترین کیفیت در حمل و نقل، اقدام به بسته بندی اثاثیه منزل شما می‌کند. با این کار در هنگام جابه‌جایی وسایل خانه، آن‌ها به بهترین شکل در ماشین جای می‌گیرند و همچنین اثاثیه بسته بندی شده صحیح و سالم به مقصد مورد نظر می‌رسند. از دیگر مزایای بسته بندی اثاثیه منزل توسط بارت با ما جابه‌جایی سریع است که در هنگام بستن و باز کردن اسباب به کمترین زمان ممکن نیاز دارند.

۴. چیدمان وسایل منزل

یکی از سختی‌های دیگر در اسباب کشی چیدمان دوباره وسایل منزل است. وجود وسایل سنگینی مانند پخچال، مبلمان و … در کنار وسایل کوچکی مانند وسایل آشپزخانه و … صبر و حوصله زیادی را می‌طلبد؛ به علاوه آن نحوه چیدمان صحیح موضوعی دیگر است که برای هر صاحب خانه‌ای از اهمیت بالایی برخوردار است. در کنار چیدمان وسایل منزل کارگران باید مراقب باشند تا آسیبی به وسایل خانه نرسد و سلامت آن‌ها حفظ شود. بارت با ما در کنار ارائه بهترین خدمات حمل و نقل اثاثیه منزل توانایی‌های زیادی در چیدمان وسایل منزل هم دارد. شما می‌توانید با خیال راحت انجام همه امور مربوط به این بخش را به بارت با ما بسپارید و اطمینان داشته باشید که وسایل خانه‌تان به بهترین شکل چیده می‌شوند.

۵. حمل بار درون شهری
هر نوع بار را در سطح شهر تهران می‌توانید به بارت با ما بسپارید تا در کمترین زمان ممکن آن را در مقصد مورد نظر خود تحویل بگیرید. بارت با ما همه تلاش خود را می‌کند تا خدمات حمل و نقل برای تجار و تولید کنندگان به بهترین شکل ممکن درون سطح شهر تهران انجام شود. تجار و کسبه می‌توانند همه امور مربوط به باربری درون شهری خود را به بارت با ما بسپارند و دیگر هیچ گونه نگرانی از بابت حمل و نقل کالا و اجناس خود نداشته باشند. همچنین تولید کنندگان در بخش‌های مختلف صنعتی و کارگاهی برای حمل و نقل مواد اولیه و کالاهای تولیدی خود می‌توانند از خدمات باربری بارت با ما استفاده کنند تا همه امور مربوط به حمل و نقل آن‌ها با بهترین نظم ممکن در سطح شهر صورت گیرد.

۶. حمل بار به شهرستان
اما گستره خدمات بارت با ما فقط به حمل و نقل اثاثیه منزل و باربری درون شهری نیست. بارت با ما همه امور مربوط به حمل بار از تهران به شهرستان را نیز به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد. در صورتی که از تهران به مقصد شهرستان‌ها باری را می‌خواهید جابه‌جا کنید، بارت با ما می‌تواند به بهترین شکل ممکن و در کوتاه‌ترین زمان ممکن خدمات باربری را برای شما انجام دهد. شرکت‌های تولیدی و تجار می‌توانند با استفاده از خدمات حمل و نقل بارت با ما اطمینان داشته باشند که بار مورد نظر خود به صورت منظمی به دست مشتری‌هایی که دارند می‌رسد. بارت با ما این اطمینان را به ارباب رجوع می‌دهد که بار به شکل صحیح و سالمی مسیر تهران تا شهرستان را طی کرده و به مقصد می‌رسد.

در آخر
بارت با ما چیزی بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت درخشان در عرصه حمل و نقل جاده‌ای را دارد. یکی از بزرگترین افتخارات بارت با ما این است که طی این مدت توانسته به خوبی رضایت ارباب رجوع را جلب کرده و به بهترین شکل ممکن انواع خدمات باربری را بسته به نیاز مشتری انجام دهد. بارت با ما دارای چیزی حدود ۲۰۰ نفر پرسنل است که می‌توانند در همه زمینه‌های باربری از جمله مشاوره و … شما را یاری کنند. همچنین می‌توان از وجود ۵۰ کامیون، کامیونت و نیسان به عنوان امکانات حمل و نقل شرکت بارت با ما نام برد.